Mūsdienu aktīvajā dzīves ritmā skrituļslidas ir tas, kas Tev vajadzīgs!

Skrituļslidas ir tieši tāds pats jauks un noderīgs izklaides un atpūtas variants, kā divritenis, vieritenis vai citi aktīvā sporta inventāra veidi. Bez šaubām skrituļslidas padara dienu jaukāku, gan esot vienam, gan ar ģimeni vai draugiem. Jūs varat braukt kā nelielā ātrumā vai ātri un izveicīgi. Visbiežāk skrituļslidas internetā sievietēm izvēlās, lai zaudētu svaru, ātri kaut kur aizbraukt vai tikai uzturēt fizisko formu. Turklāt online ir ļoti daudz video apmācību, kur stāsta par veidiem, kā labi nodarboties ar sportu izmantojot skrituļslidas. Pieejamas vēl skrituļslidas bērniem, kuras lauj ātri iemācīties un iegrimt ātrajā un arī aizraujošajā sporta ikdienā.

Pašas skrituļslidas kā arī tās daudzveidība

Skrituļslidas varētu sagrupēt vairākās galvenajās grupās. Piem., skrituļslidas sievietēm un vīriešiem un arī skrituļslidas bērniem. Bet šie tipi jau visbiežāk tiks sadalītas apakšgrupās, kas paredzētas dažādiem braukšanas stiliem: fitnesa, slaloma/friskate, triku, neceļu braucošās kā arī domātas ātrām sacensībām. Katrai grupai paredzētas sava veida skrituļslidas. Fitnesa skrituļslidas sievietēm, tomēr ir līdzīgas skrituļslidām priekš skriešanas. Piemērotas braukšanai pa gludu ceļu un ir ērtas izmantošanā. Agresīvās skrituļslidas ir diezgan sarežģītas pēc to konstrukcijas kā arī ar tām var braukt gan parkā, tā arī pilsētā, kā arī ar tām var izturēt milzīgas slodzes. Cieti izturīgi zābaki un arī mazi riteņi sniedz iespēju sasniegt dažādus ekstrēmus trikus. Ir arī tā sauktās bezceļa skrituļslidas, kas jau ir savādāka tipa veids, kas tika izveidots, lai var izbraukt gandrīz pa jebkāda tipa ceļu. Tas ir riteņu dēļ, kas izgatavoti nevis no poliuretāna, bet gan no gumijas, un ir piepumpēti ar gaisu. Balstoties uz minēto, var pamanīt, cik dažādas ir skrituļslidas, bet, ir ļoti labi, kad ražotājs izlaiž dažādu mērķu inventāru, kā piemēram, rollerblade skrituļslidas, kur tiek piedāvāti ļoti dažādi veidi.

Pamata prasības, kādā veidā sameklēt skrituļslidas bērniem

Kad tiks apmeklēts skrituļslidu veikals, būtu jāsaprot uz ko tad konkrēti lūkoties, kad tiek meklētas skrituļslidas. Galvenais, kas tad jāievēro, ka tām vajadzētu labi aptvert kāju. Var nopirkt nedaudz lielākas skrituļslidas, ja atšķirība nepārsniedz puscentimetru. Šo variantu izvēlas, kad tiks pirktas skrituļslidas bērniem vai varbūt cilvēkiem ar tieksmi uz kāju pietūkumu. Gadījumā ja divi atšķirīgi izmēri Jums šķiet vienādi ērti, izvēlieties mazāku. Lai būt drošiem par to, ka pats apavu izmērs ir pareizs, staigājiet vai brauciet 15 – 30 minūtes. Šajā laikā Jūs pēda pierod un Jums var būt iespējams precīzi novērtēt savas sajūtas. Jūsu komforts tomēr ir pamata kritērijs. Pirms pirkt skrituļslidas obligāti jāpārliecinās, kad Jūsu pēdai ir ērti. Jo pat mazs diskomforts mērījuma laikā vēlāk pārvērtīsies sāpēs. Ja Jums ir neērti, pamēģiniet cita izgatavotāja skrituļslidas, kā piemēram, rollerblade skrituļslidas. Dažādiem brendiem ir savādāka iekšzābaka struktūra, un protams ir ļoti būtiski sameklēt ertākās slidas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *