Supošana – lieliska ideja aktīvām brīvdienām!

Sup dēļi vairumam no mums ne ar ko neatšķirsies no sērfinga dēļa, pie tam tāda lieta nemaz nav bez skaidrojuma. 2000.g. sākumā viens slavens sērfotājs Riks Tomass ierosināja alternatīvu, laikā kad priekš sērfošanas nebūs viļņu un tas ir Stand Up Paddle Boarding. Pēc viņa domām, tas bija veids, kā var saglabāt formu, uztrenēt līdzsvaru un izturību. Tomēr 4 gadus vēlāk, tad kad šis veids tika parādīts kādā no ASV kanāliem, supošana kļuva ļoti populārs sporta veids. ASV iedzīvotaji saskatīja tur lielas izredzes un par centās supošanu padarīt par nacionālu sporta veidu. Pie mums ar prieku tika pieņemta supošana un pielāgota mūsu dabai. No šī brīža sup izbraucieni palika par aizraujošu variantu, kad tiek plānota atpūta ar draugiem vai ģimeni. Papildus piedāvājumā arī hidrotērpi!

Supošana vai vajadzīgais inventārs

Visi sup dēļi ka arī tipi tad ir ar dažiem mīnusiem un priekšrocībām. Kad supošana ir tas, ko tieši Jūs gribat, jau ir jāsaprot, kas ir tas, kas tad ir svarīgāks: planierveida manevri, stabilitāte, pārgājiena tipa ērtības vai sup dēļi priekš sacīkstēm, kuri pārsteidz ar ātrumu. Lai sup izbraukumi būtu labi, pievērsiet vērību SUP izmēriem un tam, kā viņi ietekmē dēļa īpašības. Sērfinga sup dēļi ražoti konkrēti iešanai pa viļņiem. Vispopulārākie jau ir universālie dēļi, tie tiek ražoti dažādu izmēru, medeļu un standartā ir piepūšamie. Atrodiet piemērotu garumu kā arī platumu pēc Jūsu vēlmēm, auguma, svara, prasmēm. Sup dēļi priekš tūrisma nevainojami slīd, savukārt lielā garuma dēļ, dēļi spēj attīstīt lielu ātrumu, bet platums nodrošina stabilitāti. Sacensību sup dēļi tiek saukti par raķeti starp visiem dēļiem. Arī būtiska lieta ir sup dēļu garums, platums un biezums, kas, savukārt, nosaka to, kāda būs supošana. Un neaizmirstam par galveno aprīkojumu, kas ir drošības pavada un veste, bez šīm lietām nebūtu vēlams doties ūdenī.

Buru jahtas noma vai arī sup noma, kas tad ir vislabākais laika kavēšanas veids?

Bez šaubām atpūta ar draugiem vai atpūta ar ģimeni vienmēr ir jauka, bet ar draugiem tā parasti ir aktīvā atpūta. Bet ir apnikusi pieejamā velosipēdu noma Rīgā, kā lieliska alternatīva ir buru jahtas noma, kura būs skaista un neparasta. Taču, kad būsiet nolēmuši, ka gribat, lai ir atpūta ar ģimeni, rekomendējams doties kaut kur pie dabas un ideālā gadījumā pie ūdens. Parasti atpūta ar ģimeni asociējas ar bērnu izklaidēšanu, šajā gadījumā lieliska iespēja būs laivu noma vai katamarānu noma, ja nama īpašnieks sniedz šādu pakalpojumu. Pie tam šodien pastāv jauns trends, turklāt nemaz nav svarīgi, vai Jums plānota atpūta ar draugiem vai ģimeni, šī jaunā aktīvā atpūta ir sup izbraucieni. Labakais, ka Jums pat nevajag personīgo dēli, šobrīd daudz kur būs atrodama sup noma. Bez šaubām, kad supošana ir Jūsu ikdienas sastāvdaļa, izdevīgāk tomēr būs nevis sup īre, bet iegādāties personīgo dēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *