ZIEMAS RIEPU UZGLABĀŠANAS NOLIKTAVA.

Automašīnas bez riepām iedomāties nevaram, jo arī cilvēki bez apaviem nestaigā. Mašīnas riepu nolietojuma līmenis un to kopējais tehniskais stāvoklis, noteikti būs viens no būtiskākajiem rādītājiem tam, cik drošs ir auto, atrodoties uz ceļa un piedaloties ceļu satiksmē.

Neatkarīgi no tā, kāda tipa riepas izmantojat, automašīnai ir jābūt drošai.Auto riepas ir iespēja nopirkt dažādās cenu kategorijās. Automašīnas servisa darbinieki un riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem un arī konsultēs par piemērotāko risinājumu. Ziemas riepas būs iespējams arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Auto riepu servisi vienmēr nodrošina visāda veida pakalpojumus, saistītus ar riepu  stāvokļa pārbaudi. Piem., mašīnas riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tādēļ arī disku pārbaude reizē ar riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Izdevība sabojāt diskus, braucot pa Latvijas ceļiem, ir ārkārtīgi liela iespējamība, tādēļ to apkope ir ļoti svarīga. Mašīnas riepu servisa piedāvājumā ietilpst arī tādi pakapojumi kā mašīnas riepu maiņa kā arī riepu balansēšana.

Ieskaties – https://mmkserviss.lv/pakalpojumi/

Ziemas auto riepu sezona mūsu valstī iesākas pirmajā oktobrī un beidzas 1. martā. Protams, ka šis laika posms var ieilgt, jo viss ir atkarīgs no laikapstākļiem. Vissezonas riepām ir obligāti jāpārbauda protektora stāvoklis pirms ziemas sezonas sākuma, lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi. Viens no labākajiem ieguvumiem, iegādājoties jau lietotas vai arī mazlietotas riepas, nenoliedzami ir cenu starpība, kas katrā ziņā ir ievērojama, gandrīz četrdesmit procentus zemāka. Tas attiecināms gan uz vasaras, gan ziemas automašīnas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie auto riepu servisa darbiniekiem.

 

RIEPU UZGLABĀŠANA, APKOPE, DIAGNOSTIKA UN CITI PAKALPOJUMI.

Katrs pircējs novērtē auto servisu, kas nodrošina dažāda stila, ar riepām saistītus servisus. Ļoti daudzi mašīnu servisi nodrošina arī riepu uzglabāšanas pakalpojumus, jo, būsim reāli – ne visiem mājokļi ir īpaši atbilstoši tam, lai pareizos apstākļos uzglabātu papildus riepu komplektu, nemaz nerunājot par to, ka tas aizņem vietu. Mašīnas riepas servisos visā Latvijā ir iespēja pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Mašīnas riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, nepiecišamības apstākļos, balansēs mašīnas riepas, lai braukšana ir droša kā arī patīkama gan šoferim, gan pasažieriem un arī arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *