KĀ ATRAST AKTUĀLĀKĀS VAKANCES DARBA TIRGŪ?

Mūsdienās nav nekādu problēmu un šķēršļu satikties darba devējam ar darba meklētāju, pie tam, liels paldies tam ir jāsaka tieši globālajam tīmeklim. Ne vien vakances Latvijā, bet arī vakances ārzemēs joprojām ir ļoti aktuāla tēma un līdz ar to labprāt tiek izmantotas.

Darba sludinājumus un piedāvājumus var atrast ļoti daudz kur – sociālajos tīklos, interneta portālu sludinājumu sadaļās (cvlv vakances), nodarbinātības aģentūrās, caur paziņām un drukātajos medijos.

CIK LIELA NOZĪME MOTIVĀCIJAS VĒSTULEI UN CV?
Interesanti, ka joprojām ir darba meklētāji, kuri uzskata, ka CV un motivācijas vēstulei nav īsta spēka un visu nosaka darba intervija vai augstāki spēki. Aiz vien vairāk darba devēju vēlas, lai kandidāti iesniedz ne tikai CV, bet arī motivācijas vēstuli vai pat īsu rezumē par sevi un savām darba gaitām. Interneta vidē ir atrodami dažādi veidi un paraugi tam, kā pareizi aizpildāmi šādi dokumenti. Ja visos dokumentos sniegtā informācija darba devējam šķitīs saistoša, tad kandidāts tiks uzaicināts uz intervijas otro kārtu, kas visbiežāk ir tikšanās aci pret aci kandidātam un darba devējam. Tieši tādēļ, lai tiktu līdz šai intervijai, ir nepieciešams iesniegt labu CV un motivācijas vēstuli.

DARBA PIEDĀVĀJUMI KATRAM INTERESENTAM!
Joprojām vienīgais veids kā iegūt sev konstantu naudas līdzekļu plūsmu iztikai, ir darbs. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams darbs Rīgā, darbs Talsos vai darbs Valmierā, derīgas vakances ir atrodamas katru dienu. Nedaudz pameklējot, noteikti varēsiet noskaidrot ko sev piemērotu. Galvenais ir prasmīgi un pareizi norādīt visu informāciju par sevi un savu pieredzi, lai darba devējs varētu vieglāk izlemt par darba meklētāja piemērotību vakancei. Ļoti daudzus joprojām interesē arī darbs ārpus Latvijas, un maldīgi uzskatīt, ka mainoties ekonomiskajai situācijai, tas ir kļuvis neaktuāls. Vislabāk un visdrošāk darbu ārzemēs ir meklēt tieši oficiālās interneta vietnēs un darba aģentūrās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *