VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE, FILIGRĀNA ELEGANCE, NEMAINĪGS KOMFORTS

Krēsli – mēbele, kas atrodas ikkatrā sabiedriskā vietā. 21. gadsimtā krēsli vairs nav tikai vienkāršs funkcionāls priekšmets, ko izmanto tikai sēdēšanai – nē, šodien krēsli ir arī dizaina objekts, kas neizsakāmi daudz ko pasaka par telpas īpašnieku.

Iespējams, jūs interesē oriģināli bāra krēsli vai ērti apmeklētāju krēsli, bet varbūt jūs meklējat jau sen pelnītu pasakainu atpūtas krēslu – ikvienā no šīm situācijām šeit viennozīmīgi būs vislabākā izvēle, ko jūs nenožēlosiet.

Jau vairāk kā desmit gadus dizainakresli.lv nodarbojas ar kvalitatīvu krēslu ražošanu.

Kādēļ izvēlēties tieši šos krēslus? Pirmkārt, tā ir pati labākā kvalitāte – uzņēmums garantē, ka šīs mēbeles būs izturīgas un kalpos gadiem ilgi.  Otrkārt, elegance – liekti līmētā finiera krēsli izceļas ar elegantām, liektām līnijām un formām, kas jebkurā interjerā iederās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, tas ir komforts, jo liekti līmētā finiera krēsli ir izteikti viegli – tie ir arī ergonomiski,jo aizņem maz vietas un tie ir ērti pārvietojami. Ceturtkārt, bet ne mazāk svarīgi – šie tomēr ir dizaina krēsli, kuru projektus ir izstrādājuši pasaulē atzīti interjera dizaineri, piemēram, Pancho Nikander (Somija), Komplot Design no Dānijas, Eric Pfeiffer no ASV un vēl daudzi citi.

Kāpēc izvēlēties dizainakresli.lv ražotās mēbeles? Šis ir uzņēmums ar vairāk kā desmit gadu profesionālos meistarību krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā. Kvalitāte, elegance un komforts – tās ir trīs vērtības, kas ir uzņēmuma dizainakresli.lv pamatā.

Elegance. Bez asumiem un lauztām formām – saplākšņa krēsli ir harmoniski, to līnijas ir plūstošas un maigas. Šāda veida krēsli bagātina jebkuru interjeru. Cilvēki ar labu gaumi atzinīgi novērtēs dizainakresli.lv mēbeļu dizainu, ko īpaši izstrādājuši pasaules vadošie mākslinieki no Dānijas, Amerikas Savienotajām Valstīm, Norvēģijas un citām valstīm.

Komforts – pateicoties liekti līmētā finiera tehnoloģijai, saplākšņa krēsli ir ļoti viegli, tātad tas atvieglo krēslu pārvietošanu, turklāt krēsli veidoti tā, lai būtu veikli saliekami kopā un ērti uzglabājami.

Un tomēr, lai gan dizaineri ir no ārvalstīm, paši krēsli tiek veidoti tepat pie mums – Latvijā. Tas ir nozīmīgs faktors, tādēļ ka tas nosaka ne tikai mēbeļu piegādes izmaksas un laiku, bet tā ir arī lieliska iespēja iepazīt noskatītās mēbeles klātienē pirms to iegādes.

Izvēloties, piemēram, krēslus virtuvei vai bāra krēslus, ļoti būtiski ņemt vērā, ka krēsliem ir noteikti jābūt viegli kopjamiem.

tie saliktā veidā ir pielāgoti kompaktai uzglabāšanai – proti, tie neaizņem daudz vietas.

 

Ja vēlies, lai krēsli ātri nenolietojas, turklāt izskatās lieliski, tad noteikti izvēlies tos no ražotāja, kas atrodas šeit Latvijā, tātad ir atbildīgs savu klientu ptriekšā un rūpējas par individuālu attieksmi pilnīgi pret visiem klientiem. Latvija vienkārši ir pārāk maza, tāpēc ražotājs nevar  atļauties bojāt savu reputāciju.

Ražotājs, kas dzimis un attīstās Latvijā par katru savu darbu un klientu atbild ar savu labo slavu, tāpēc nešaubies, ka dizainakresli.lv stabili tur visaugstāko kvalitātes latiņu, kā arī nerimstoši rūpējas par to, lai katrs klients justos šeit gaidīts un apmierināts.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir būtiskākā lieta ikvienā gadījumā, jo tas garantē jau pusi no izdošanās – tas ir spēkā gan jautājumos, kas attiecas uz atpūtas krēsla iegādi, gan uz sava uzņēmuma iekārtošanu. Izvēlies profesionālu un modernu mēbeļu ražotāju – dizainakresli.lv!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *