VASARAS BRĪVDIENAS ŪDENS TUVUMĀ.

Atpūta ar draugiem un ģimeni vasarā ir ļoti populārs brīvā laika pavadīšanas veids, jo būtu ļoti muļķīgi neizmantot silto vasaru un pavadīt to sēžot istabā. Aktīvā atpūta ir veids kā saliedēties, lieliski atpūsties svaigā gaisā un uzņemt pozitīvas emocijas.

Aktīvā atpūta pie ūdeņiem, ieskaitot laivošanu, sup dēļu nomu, izbraucieni ar katamarānu ir vien dažas no pieprasītākajām opcijām. Ir iespējams izīrēt dažāda sistēmas ūdens transportlīdzekļus, lai, piem., dotos jautrā izbraucienā pa upi vai romantiski baudītu divvientulību izbraukumā ar katamarāniem. Aktīvā atpūta uz ūdens pēdējos gados ir kļuvusi īpaši aktuāla, tālab uzņēmēji vēlas klientiem piedāvāt ko jaunu un arī interesantu katru sezonu.

Uzzini vairāk – http://www.bullulaivas.lv/izbraucieni-pa-upem-ezeriem-un-purviem/

SUP DĒĻU ĪRE AKTĪVĀS ATPŪTAS VIETĀS.
Braukšana pa upi vai ezeru, izmantojot sup dēli, pēdējos gados ir kļuvusi ļoti aktuāla brīvā laika pavadīšanas iespēja. Taču netrūkst tādu cilvēku, kuriem joprojām līdz galam nav saprotams, kas īsti slēpjas zem vārda supošana. Sup dēlis ir līdzīgs sērfošanas dēlim, taču uz tā nevis mēģina noķert lielo vilni, bet stāvot kājās airējas, tādā veidā kustoties uz priekšu. Pakalpojuma sniedzēji vai arī iznomātāji visādā ziņā padalīsies ar labiem padomiem, kā izmantot vairākas supošanas sniegtās opcijas, tajā skaitā dos ieskatu tajā, kāda ir galvenā atšķirība starp cietajiem un arī piepūšamajiem dēļiem.

PIESAKI SAVU VASARAS IZKLAIDI LAIKUS!
Laikā, kad aktīvā atpūta uz ūdeņiem un to tuvumā kļūst īpaši populāra un arī pieprasīta, ir būtiski varēt pircējiem radīt interesantas brīvā laika pavadīšanas opcijas. Laivu īre, Sup īre, buru jahtas īre, velosipēdu noma vai pat katamarānu noma ir tikai daži no pakalpojumiem, kas tiek piedāvāti izklaidēties gribētājiem. Atpūta ar draugiem un ģimeni nekad vēl nav bijusi ar tik lielu piedzīvojumu un sirsnīgu mirkļu piedzīvošanas potenciālu. Pirms došanās kopīgi atpūsties, iesakām laikus vienoties par to, ar kādām aktivitātēm izvēlēsieties nodarboties un arī laikus pieteikt konkrētā pakalpojuma nepieciešamību, jo vasaras sezonā izklaidēties gribētāju nav maz!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *