Pienācis laiks likt jaunus plastmasas logus?

Vai spējat iedomāties kādu māju, kurai nebūtu logu? Protams, ka nē, tādēļ ir svarīgi jebkurai ēkai atrast piemērotāko risinājumu logu instalācijai gan formas, gan materiālu ziņā. Dzīvojot 21.gadsimtā ir daudz un dažādu risinājumu tam, kā iebūvēt logus, gan formu un izmēru, gan materiālu ziņā.

Klienti vēlas izmantot dažāda materiāla logus savos mājokļos un mūsu pienākums ir nodrošināt un piepildīt klientu vēlmes. Logi tiek iedalīti trīs lielās kategorijās – alumīnija logi, koka logi un pvc jeb plastmasas logi. Ja logi tiek iebūvēti pareizi, tad tiek nodrošināta skaņas un siltuma izolācija, pareiza ventilācija, veselīga vide un arī vizuālais baudījums.

PVC LOGI KĀ RISINĀJUMS TELPU IERĪKOŠANĀ.
PVC logi, jeb plastmasas logi noteikti ir viena no populārākajām klientu izvēlēm, kad ir runa par logu nomaiņu telpai. Tautā vienkārši saukti par plastmasas logiem, Latvijā sāka kļūt populāri šā gadsimta sākumā, kad to pieprasījums sāka augt ļoti lielos apmēros. Tas ir risinājums ne tikai dzīvojamām telpām, bet arī saimniecības ēkām, pagrabiem un bēniņiem, pie tam veidojami pēc klienta vēlmēm un vajadzībām saistībā ar formu un izmēru. PVC logi savu kvalitāti nodrošina ne tikai ar iebūvēto sistēmu, bet arī furnitūru, palodzes, stikla kvalitāti un citiem rādītājiem.

KUR IEGĀDĀTIES KOKA LOGUS?
Mūsdienās koka logi nebūt nav krituši aizmirstībā, gluži otrādi – tie ir kļuvuši vēl populārāki kā jebkad iepriekš. Ja sākotnēji šķiet, ka plastmasas logi ir tos izstūmuši no savas pozīcijas, tad šāds uzskats ir maldīgs. Koka logi ir ekoloģiski un dabai draudzīgi, pie tam pieejami dažādās formās un izmēros, piemēroti klienta vēlmēm, nodrošina skaņas un siltuma izolāciju un visādi citādi pilda tādu pašu funkciju kā plastmasas logi. Arī krāsu gammas ir pieejams piemērot eksterjeram vai klienta vēlmēm.

ALUMĪNIJA LOGU ĪPAŠĪBAS.
Ne tik izplatīta, taču nebūt ne nepopulāra ir klientu izvēle par labu alumīnija logiem. Alumīnija logi un durvis ir vislabākais risinājums telpām un ēkām kurām ir nepieciešams nodrošināt augstu siltuma un skaņas izolāciju, kā arī nodrošināties pret dažādām ugunsnelaimēm. Par spīti savam plānumam, tie kalpos gadiem ilgi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *