POPULĀRĀKIE LOGU TIPI MĀJOKĻIEM.

Vai spējat iedomāties kādu māju, kurai nebūtu logu? Protams, ka nē, tādēļ ir svarīgi jebkurai ēkai atrast piemērotāko risinājumu logu instalācijai gan formas, gan materiālu ziņā. 21. gadsimtā ir iespējams atrast daudz un dažādus risinājumus piemērotu logu iebūvei, lai tie būtu funkcionāli un piemēroti jebkurai ēkai.

Klienti vēlas izmantot dažāda materiāla logus savos mājokļos un mūsu pienākums ir nodrošināt un piepildīt klientu vēlmes. Logi tiek iedalīti trīs lielās kategorijās – alumīnija logi, koka logi un pvc jeb plastmasas logi. Ja logi tiek iebūvēti pareizi, tad tiek nodrošināta skaņas un siltuma izolācija, pareiza ventilācija, veselīga vide un arī vizuālais baudījums.

Ieskaties – http://logunams.lv/

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES PVC LOGUS?
PVC logi, jeb plastmasas logi noteikti ir viena no populārākajām klientu izvēlēm, kad ir runa par logu nomaiņu telpai. Tie kļuva populāri deviņdesmito gadu beigās un divtūkstoš gadu sākumā, kad plastmasas logi bija turīgu cilvēku majokļos, taču mūsdienās, tie ir kļuvuši par populārāko risinājumu ikvienam. Tos uzstāda gan dzivojamām, gan saimniecības telpām, tie ir pieejami dažādos izmēros un formās, ar un bez vērtnēm, kā arī populāras līdz ar to ir šāda paša tipa durvis balkoniem, lodžijām un izejām uz pagalmu. Arī plastmasas logu uzstādīšanā svarīga ir stikla paketes kvalitāte un piemērota furnitūra un, protams, jauna palodze.

KOKA LOGU ĪPAŠĪBAS.
Lai arī divtūkstoš gadu sākumā plastmasas logi sāka slavas gājienu Latvijā, koka logi nav palikuši aizmirstībā, pie tam, tie sāk palēnām atgriezties un lieliski iekļaujas mūsdienu interjēra dizainā un arhitektūrā. Kā viens no galvenajiem argumentiem plastmasas logu funkcionalitātei kalpo augstās skaņas un siltuma izolācijas funkcijas, taču koka logiem, kas gadsimtiem ilgi ir kalpojuši jebkurā celtnē pasaulē, mūsdienās ir pieejami ne par matu sliktāki. Tie ir pieejam dažādās formās un izmēros, kā arī funkciju ziņā nebūt neatpaliek no PVC vai alumīnija logiem, turklāt, nevar nepieminēt plašo krāsu gammu, kādā ir iespējams logus nokrāsot!

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES ALUMĪNIJA LOGUS?
Ne tik izplatīta, taču nebūt ne nepopulāra ir klientu izvēle par labu alumīnija logiem. Alumīnija logi un durvis ir vislabākais risinājums telpām un ēkām kurām ir nepieciešams nodrošināt augstu siltuma un skaņas izolāciju, kā arī nodrošināties pret dažādām ugunsnelaimēm. Tie ir plāni, taču kvalitatīvi un kalpos ļoti ilgu laika posmu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *